Firma SW-Kubuś - Sławomir Wencel oferuje Państwu wiele rodzajów wody źródlanej w galonach. Posiadamy różne typy dozowników wody w galonach oraz z sieci.

W zakres naszych usług wchodzą:

Transport


Dostawa do domu i biura klienta.
Oferujemy Państwu wodę źródlaną wraz z urządzeniami do jej dozowania z dostawą do domu i biura. Nasz system sprzedaży polega na dostarczaniu wody źródlanej bezpośrednio do domu lub firmy. Korzystając z naszych usług nie muszą Państwo dźwigać zakupionej wody. Nasi pracownicy przywiozą i postawią na miejsce wskazane przez Państwa pełny pojemnik i zabiorą pusty. W ten sposób mają Państwo dostęp do źródła zdrowia codziennie i bez wysiłku. System ten funkcjonuje już od kilku lat w wielu miastach i został przyjęty z wielkim zadowoleniem.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które gwarantują elastyczność, ciągłość dostaw i szybką reakcję na potrzeby naszych Klientów.


Obsługa techniczna


Instalacja u Klienta. Jeśli zdecydowałeś się korzystać z systemu dostaw wody źródlanej, już podczas pierwszej wizyty nasz przeszkolony pracownik zainstaluje dystrybutor wody i sprawdzi jego funkcjonowanie. Otrzymasz również ważne informacje dotyczące działania i obsługi urządzeń.


Przegląd techniczny.
Dystrybutory wody, z których korzystają Klienci pozostają pod stałą i bezpłatną opieką naszych specjalistów ds. serwisu. Na miejscu u Klienta przeprowadzą ewentualne naprawy.


Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie bądź wysyłając zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.


EKSPRESOWA DOSTAWA DO 24 GODZIN